Приватне акціонерне товариство "РАКУРС"

 
 

Приватне акціонерне товариство "РАКУРС"

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ТА ХУДОЖНЬО-АРХІТЕКТУРНЕ ОФОРМЛЕННЯПриватне акціонерне товариство "РАКУРС"

 

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ТА ХУДОЖНЬО-АРХІТЕКТУРНЕ ОФОРМЛЕННЯ:

світодіодна, неонова та інша світлова реклама бігові "строки", світодінамічні пристрої на світодіодах вивіски , рекламні плакати, банери і постери торгівельні меблі, барні та банківські стійки оздоблення барів, ресторанів, кафе, офісів виробничих об'єктів оформлення виставкових залів, свят, презентацій тощо виготовлення металевих виробів, освітлювальної арматури, грат, огорож.


МОНУМЕНТАЛЬНА РЕКЛАМА :стели, арки, знаки і монументальні в'їзди до населенних пунктів, підприємств світлові пілони і монументальні арки.


ОХОРОНА ПРАЦІ:розробка посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці для усіх галузей господарювання кабінети з охорони праці, стенди, плакати, знаки безпеки, дорожні знаки тощо.


ПОЛІГРАФІЧНІ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ:календарі, візитки, буклети, плакати, рекламні листівки, самоклейні агітки і рекламні плакати тощо. прапори, прапорці, вимпіли, значки, ручки з логотипом, монетниці, цінники, брілки тощо. підставки виставочні з оргскла.


РЕКЛАМНІ ТА ТЕХНІЧНІ ПОСЛУГИ: 3 – d фрезерно - гравірувальні роботи на комп'ютерному гравері "roland" з максимальними розмірами x-1200, y-1200, z-90 мм. (гравірування будь якого шрифту, фігур, машинне різьблення по дереву, виготовлення сувенірів тощо). порізка рекламних плівок на плоттері широкоформатний друк матеріали для реклами

 

Приватне акціонерне товариство "Ракурс" - є правонаступником Павлоградської міжрайонної художньо-оформлювальної майстерні, яка була заснована Рішенням Павлоградської міської ради депутатів трудящих 1 квітня 1977р.
6 серпня 1996 р., підприємство було приватизоване і перейменовано трудовим колективом у ЗАТ "Рекламно-виробниче агентство "Ракурс", і тому 1 квітня 2007р. нам виповнюється ЗО років! За часи своєї діяльності ЗАТ РВА "Ракурс" підготував сотні художників для усіх сфер народного господарства міста, був і є центром творчості регіону і завжди виконував найскладніші завдання органів місцевого самоврядування, підприємств і установ міста.
У 1979 р. колектив переміг у конкурсі - "Герб міста Павлограда", (художники Жегур В. Муха Ю.,), який був затверджений міською радою.
1984 р. - підприємство самотужки оформлювало місто та всі заходи по святкуванню 200 річчя міста Павлограда. Наші художники-оформлювачі постійно оформлювали експозиції Павлоградського історико - краєзнавчого музею. У 2001р. Перемогли у конкурсі і затвердили герб Петропавлівського району. По нашим проектам були виконані реконструкція та благоустрій багатьох знакових об'єктів міста, таких як Соборна площа, дитячий парк у сквері по вул. Молодіжній, архітектурний проект кінотеатру "Мир". Разом з ШПУ ПО Павлоградвугілля ( керівник Репешко А.Г.) виконали реконструкцію " Палацу творчості та юнацтва" – оформлення інтер'єрів, ремонтно-реставраційні роботи, ліпні роботи та все його оздоблення (художник-оформлювач Ю.Муха та С.Коваленко). Провели реконструкцію і оздоблення 18 палаців і клубів культури у Павлоградському, Юр'ївському, Межевському, Петропавлівському та Покровському районах. Сьогодні сотні підприємств міста та найближчих регіонів є нашими постійними клієнтами. Зовнішня реклама, офісні та торгівельні меблі, художні металеві вироби та законодавче супроводження охорони праці – є основою діяльності ЗАТ.


Найдорожчий капітал РПА " Ракурс" - це його висококваліфіковані робітники. Підприємство пишається своїми творчими працівниками: головним художником Валерієм Громіком, художником-дизайнером Євгеном Марчуком, дизайнером Володимиром Кириченко, які постійно знаходяться у творчому пошуку. Всі, хто працював у нашому творчому колективі, набули особливий досвід і назавжди зберегли добру пам'ять про роки натхненної творчості.


Наші пенсіонери і сьогодні – є активними учасниками розвитку творчості у місті Павлограді. Анатолій Савченко, Віктор Штефан, Борис Повишев, - є гордістю творчої еліти міста. Вони і сьогодні не шкодують своїх зусиль на аматорську і громадську роботу. Сьогодні підприємство має найвищий рейтинг у місті у рекламній сфері та у виготовленні нестандартних зразків меблів. Банківські столи-пульти, банківське обладнання та офісні меблі, які виробляє Товариство, включені до кращих рекламних каталогів банків: "Аваль", "Приватбанку" та інших установ.


Зовнішня реклама, яку виробляє підприємство, була відзначена дипломами органів місцевого самоврядування та подяками наших клієнтів. В'їздні знаки та стели, виготовлені в ЗАТ у 2001-2006 роках, одержали премію Української архітектурної ради при КМУ. Сьогодні товариство налагоджує виробництво світло - динамічної реклами на світло-діодах, бігових строк, світло-діодних екранів. Електроніка входить у сьогоднішній день зовнішньої реклами. Підприємство активно працює у Західному Донбасі, у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій і Запорізькій областях. Активно приймаємо участь у всіх міських заходах та у громадській роботі.

 Обновлен 23 янв 2012. Создан 04 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником